Zajistěte svým zaměstnancům pohodlné a vkusné oblečení

Pokud chcete, aby byli vaši zaměstnanci nepřehlédnutelní (pochopitelně v tom dobrém slova smyslu), pak můžete vsadit na vhodné firemní oblečení. Pokud své zaměstnance sjednotíte do jednoho stylu i barvy, zvýší se prestiž vaší firmy. Bude totiž jasné, že vám na vašich zaměstnancích i na image firmy opravdu záleží. A to jistě na okolí zapůsobí pozitivně.mladý muž v tričku s potiskem

  • Pro příklad se stačí porozhlédnout po některém větším obchodním domě, kde všichni pracovníci mají elegantní a slušivé reklamní košile.

Takzvaná polokošile má totiž jednu velkou výhodu. Na každé postavě vypadá velice dobře a každé dokáže lichotit. Postačí jen vybrat tu správnou barvu, která by korespondovala s pracovní náplní nebo názvem vaší firmy. Reklamní košile betmarks.cz jsou vyrobeny z tkaniny, která je známá pod označením piqué. Tato bavlněná pletená látka je pružná do všech směrů. Díky tomu, že je její textura vroubkovaná, je dobře prodyšná, a navíc příjemná na omak.

  • Tím pádem máte jistotu, že vaši zaměstnanci rádi vymění své civilní oblečení za to firemní.

Reklama, která bude vidět

Polokošile a košile, které jsou určené pro reklamní potisk, se vyznačují nízkou cenou. Dají se tedy s úspěchem využít například i k reklamním účelům mimo podnikový areál.skupina sportovců v oranžových tričkách s potiskem

  • Reklamní textil může být například milou a vkusnou pozorností pro návštěvníky vaší prezentační akce.
  • Nebo můžete tímto způsobem potěšit své obchodní partnery.

Košile, polokošile nebo trička s potiskem vaší firmy vám zajistí, že prostě budete vidět.A o to jde. Dostat se nenásilně do povědomí co nejvíce lidí. Tím pádem se jistě zvedne o vaše produkty zájem a z toho vyplynou i větší zisky. Reklamní textil tedy může částečně přispět k úspěšnému rozvoji vaší společnosti.

  • Není ale nutné zůstat jen u reklamních triček nebo košil.
  • Velice hezky vypadají kupříkladu i reklamní kšiltovky nebo jiné části oděvu.