Zahřejte se vrstvením oblečením

Léto je definitivně pryč, letním měsícům odzvonilo a vy můžete jásat – podzim totiž značí, že můžete vynosit věci, které jste so koupila na jaře a nestihla je kvůli horku vynosit, nebo si můžete konečně pořídit další věci, které letos přišly do módy. Je to ideální doba na vrstvení materiálů a vy můžete ukázat, jak jste do nových kousků zhubla, jak jste si vytříbila styl, co se vám podařilo ulovit v obchůdcích a buticích a na co právě teď máte náladu.
dívka v lese
Nebojte se svým outfitem vyjádřit, jak se cítíte.
Chladné počasí přímo svádí k tomu, abyste si na sebe navlékla několik vrstev krásného a módního oblečení, kterými se můžete v práci pochlubit.

Podzim je zkrátka ráj pro všechny, kteří žijí stylem, módou a nejnovějšími trendy.

Co všechno na letošní podzim letí? Jaké jsou in styly? Nechte se inspirovat.

1.       Styl podle pánů
Společenské kalhoty, bílý top nebo halenka, šedý přehoz nebo kardigan, kabát ve starorůžové nebo hebce béžové barvě – jednoduchost, střídmé doplňky a samozřejmě nenápadná vůně, nejraději unisex. Pánové si nepotrpí na nic okázalého ani velkého, potrpí si na jednoduchosti, eleganci a ladnosti, maximálně na drahých hodinkách, které ale vy smíte vyměnit za velmi extravagantní kabelku. Nebojte se ukázat, jaká jste. Pánové používají kravatu, vy můžete použít lehký doplněk, který může zvýraznit vaše klíční kosti nebo dekolt, ale neměl by být výraznější než zbytek outfitu. Všeho s mírou.
radost z podzimu
2.       Volný styl ulice
Moderně nedbale, upraveně, ale aby nebylo poznat, kolik úsilí jste do volného stylu vložila. Všechno by mělo být hravé a hlavně pohodlné, každodenní. Jak toho dosáhnout?

·         Volné kalhoty, mohou mít nášivky nebo rozparky
·         Rolák
·         Svetr vzadu delší než vepředu
·         Bomber s nášivkami nebo barevný
·         Kotníkové kozačky s podpatkem
·         Beánie v barvě svetru
·         Kabelka v barvě bomberu + doplňující barva

Dbejte na jedinečnost doplňků.