Vyberte si ten nejlepší make-up!

Najít to správné oblečení, účes, barvu na vlasy, stíny na oči, tvářenku či make-up bývá docela obtížné. Na každou z těchto věcí se díváme každá jinak, a tak máme různé požadavky na perfektní zboží v každé kategorii. Pojďme se dnes společně podívat na nejlepší makeupy pro mastnou pleť s nedokonalostmi, jako je akné či rozšířené póry, které jsou u nás dostupné. Vhodné krycí prostředky právě pro mastnou a problematickou pleť by měly být vysoce krycí, měly by dobře držet na pleti a měly by být prakticky neviditelné, protože se s problematickou pletí dá předpokládat nutnost vrstvení produktu.
blondýna a bruneta.jpg
Majitelky mastnější pleti vám také potvrdí, že rády využívají služeb produktů, které po nanesení a zaschnutí mají mutující efekt. To znamená, že nějakou dobu v podstatě ani není nutné tyto produkty pudrovat, i když samozřejmě pudr je takovou malou nutností pro tento typ pleti, hlavně z důvodu fixování.
Shodneme se tedy na tom, že pokud máte mastnější pleť, potřebujete make-up, který celý den na vaší pleti vydrží prakticky nehnutě. Mastná pleť často trpí nedokonalostmi, jako je akné či rozšířené póry, a tak potřebujete pravděpodobně také vysoké krytí. Nikdo však nemá rád vysoké krytí za cenu velké vrstvy makeupu na obličeji.
kosmetika pro ženy.jpg
Které zboží tedy nyní patří mezi top?
 
1.      Mezi nejlepší tedy můžeme zařadit Double Wear Stay in Place Makeup od Estée Lauder. Ten pořídíte za cenu kolem tisíc pět set korun za třicet mililitrů. Ovšem pokud si najdete tento produkt přes internet, seženete ho i za osm set korun.
2.      Jako další v této kategorii je nyní velmi žádaný produkt s názvem All Nighter Liquid Foundation od firmy Urban Decay. I tento je v mnoha odstínech, ze kterých si každá žena vybere vhodný právě pro sebe. Za třicet mililitrů pak zaplatíte něco málo přes tisíc korun.
3.      Do této kategorie naprosto legendárních makeupů, které vydrží téměř všechno se v posledním roce zařadil také HD Liquid Coverage od firmy Catrice, který seženete v objemu stejném, jako předchozí uvedené produkty, ovšem za cenu kolem dvou set korun.