Všechny módní barvy duhy

Jakmile přijde jaro, už se začínáme v obchodech natahovat po barevném oblečení. V módním světě existují nyní barvy, které bychom měly rozhodně vyzkoušet, například v letních měsících. Váháte-li nad některými barevnými kousky, jestli se k vám hodí, radíme vám, vybírejte si je podle svých vlastních pocitů. V některých barvách se totiž cítíme dobře, a v některých vůbec ne. Pokud máte nějakou svoji oblíbenou barvu, vyzkoušejte ji v nejrůznějších odstínech.
ženy v lodičkách

Růžová to musí být

Růžová barva v odívání je letošní rok žádoucí. Nosí se snad ve všech možných odstínech. I tady však platí, že méně je více. Myslete na to, a pokud si zvolíte barevný růžový vršek, který je zdobený krajkou, doplňte jej pouze jednoduchou sukní, anebo kalhotami, v podobném odstínu.

Léto má zelenou

Tento veselý barevný odstín je za každých okolností svěží, obzvláště sytě zelený, který připomíná svou barvou trávník v létě. K šatům, které zvolíte v této intenzivní barvě, jsou vhodné i tenisky.

Citronáda

Během horkých letních dní je ideální barva v šatníku jasná citronově žlutá. Aby však dokonale vynikla, je třeba ji doplnit čistou bílou. Tato bílá barva žlutou krásně doplní, a zároveň nepřebije.
pohled přes rameno

Modré z nebe

Pastelové barvy jsou vždy krásné, ale co takhle vyzkoušet tmavší odstíny, jako je například ultramarínová modrá, anebo královská modř. Sáhnout můžete směle ale i po kobaltové modré. Pokud budete navíc opálená, fantasticky na vás tyto syté barevné odstíny vyniknou.

Barevné kombinování

Korálově červená bude velice krásně působit, pokud ji zkombinujete s béžovou barvou. Zrovna tak to platí i v případě tyrkysově zelené barvy. Chybu neuděláte, ani když sáhnete po kombinaci béžové barva s jasně žlutým odstínem. Nádherně ovšem působí rovněž kombinace tmavě modré barvy s rezavými odstíny. Ty odvážnější z vás se mohou pokusit podle návrhářů zkombinovat barvy tmavě modrou, sytě zelenou, fialovou a rezavou.