Vsaďte také na skvělou nebankovní hypotéku!

Získat nebankovní hypotéku je snadné, tak snadné, že na ni dosáhne snad každý. Zapomeňte a to, jak se to dělá v bance, a přečtěte si, jak jednoduše můžete na potřebné peníze dosáhnout i vy.
Stačí, když splníte pouhé dvě základní podmínky a peníze jsou vaše. Sjednat si nebankovní půjčku je nejen snadné, ale také rychlé – za pár dní budete mít smlouvu o úvěru v kapse, takže celá věc vám nezabere více, než týden.

500 euro.jpg

Tak jako u každé půjčky, tak i zde platí, že k tomu, abyste mohli získat peníze, a aby ve vás věřitel vložil svou důvěru, musíte mu dokázat, že půjčku budete splácet, třeba proto, že na to máte dostatečné příjmy. Žádný věřitel si totiž nepřeje komplikace typu, že o své peníze přijde anebo je bude muset složitě vymáhat zpět. Takže jako první a základní pojistka toho, že se něco podobného v budoucnu nestane, slouží bonita žadatele.

Lidé s dostatečnou bonitou jsou ti, u kterých má věřitel základní jistotu, že dokážou své dluhy splácet. Třeba proto, že mají dostatečně vysoký příjem, který pokryje jejich životní náklady i závazky, které z úvěru vyplývají.
Druhá podmínka, která je typická jak pro nebankovní hypotéky, tak pro americké hypotéky, je ručení nemovitostí. Jako záruku za to, že budete své závazky bez potíží splácet, musíte dát nějakou nemovitost. Na takové nemovitosti pak bude ležet věcné břemeno, a přesto, že ji budete moci nerušeně využívat, nebudete ji moci například prodat.

déšť z mincí.jpg

Ovšem pokud jde o ručení nemovitostí, tak máte celou dlouhou řadu možností jaký konkrétní nemovitý majetek zvolit. Vyřídit si můžete třeba hypotéku na pozemek FAHD anebo hypotéku na váš rodinný dům. Ale klidně můžete využít i ručení nějakou menší stavbou jako je zahradní chata. Jde jen o to, abyste zvolili takovou nemovitost, která vám umožní čerpat úvěr ve výši, o jakou máte zájem.
Tak co, požádáte také o skvělou nebankovní hypotéku?