Vlhká a vzrušující „Nuru“ masáž?!

S hravou „Nuru“ masáží jsme se mohli donedávna setkat jen v japonských lázních, odkud také pochází. Do současnosti si „Nuru“ masáž zachovává jedinečné postupy tradiční rituální masáže, a proto díky své jedinečnosti si „Nuru“ masáž získala velkou oblibu mužů a postupně se rozšiřuje prakticky do celého světa. V oblasti alternativních masáží jde o jeden ze současných nejžhavějších trendů. „Nuru“ masáž rozvíjí sexualitu a otevírá cestu k prožívání sama sebe.

masážní olejíček

Proč „NURU“?

Slovo „nuru“, od kterého získala masáž své jméno, pochází z japonštiny a ve své mateřštině zastává význam klouzavý, či kluzký. A taková „nuru“ masáž skutečně je. Je při ní totiž využíváno vlastností speciálního přírodního gelu, který se v Japonsku vyrábí z mořských řas. Gel má hustou konzistenci a vzhledově připomíná lubrikační gel, nelepí a nevysychá, ale zato výborně klouže. Nuru gel, není olej, a proto není mastný, navíc je stoprocentně rozpustný ve vodě a lze jej tedy bezezbytku omýt. Klient se proto nemusí obávat, že by po jeho použití měl nepříjemný mastný pocit, nebo by z masáže masný odcházel. Další výhodou nuru gelu je, že díky svým přírodním ingrediencím má příznivé a ozdravující účinky na lidský organismus. Je antibakteriální, pokožku vyživuje a zanechává hladkou, hebkou a dokonale hydratovanou. Kvalitní masérka bude ve svém salónu vždy používat originální nuru japonský olej.

wellnes

Netradiční od začátku do konce…

Vzhledem ke svému zaměření, začíná „Nuru“ poněkud netradičně, a to společnou sprchou. Už v tuto chvíli můžete očekávat příjemnou a jemnou masáž. Poté se pár přesunete do útulného pokoje, kde je již vše připraveno k dalšímu pokračování masáže. Můžete očekávat velkou vyhřívanou podložku, na kterou ulehnete a masérka vám na nahé tělo nanese nuru gel. Při vlastní masáži dochází k tření těl, tak zvaně „tělo na tělo“. Masérka po vás totiž bude klouzat celým svým tělem a k masáži bude využívat váhu svého těla. Pro masérku je nuru masáž velmi fyzicky náročná a vyžaduje dokonalé souznění pohybů a použité techniky masáže.
Dobrá masérka by měla být velmi kreativní, mít dostatečné získané zkušenosti a na základě citu a momentální situace, přistupovat ke každému klientovi vždy individuálně. Jen pak bude „nuru“ masáž jedinečným zážitkem, na který už nikdy nezapomenete!