Tohle by vám v šatníku nemělo chybět!

Tyto kousky se dají skvěle kombinovat a můžete je vzít ke všemu a navíc jen tak z módy nevyjdou. Proto byste jim měli udělat stálé místo ve vašem šatníku.

Mezi nezbytné kousky oblečení, které by měl mít každý v šatníku, je jednobarevné černé a bílé tričko. Tyto nesmrtelné barvy jsou velmi variabilní a můžete je vzít ke všemu, co vás jen napadne. Trička pak můžete oživit barevným svetříkem či kalhotami, nebo můžete využít klasickou kombinaci bílé a černé, která se hodí pro běžné nošení i pro společenské události.

Na vrcholu žebříčku módních kousků se stále drží džínsovina. Prim hrají samozřejmě džínové kalhoty, které můžete vzít úplně kamkoliv a hodí se ke všemu. Výhodou jsou také různé variace džínových kalhot. Můžeme mít džíny od nejsvětlejší po nejtmavší modrou, „roztrhané“ džíny, zvonáče, slim džíny či lacláče, které se opět vrací do módy. Kromě džínových kalhot také nic nezkazíte džínovou bundičkou či košilí. Džínové věci se dají dokonce kombinovat dohromady, stačí jen vhodně zvolit barvu či střih.

Do svého šatníku byste určitě měli zařadit tzv. malé černé. To jsou tedy krátké černé šaty, které by každá žena měla mít. Jsou univerzální a sluší téměř všem. Ať už se chystáte na ples či na luxusnější večeři, vždy se vám budou hodit.

Pokud je oživíte například již výše zmíněnou džínovou bundičkou, můžete tak vyrazit i do města či na rande. V případě, že byste chtěli něco živějšího, můžete si pořídit obdobu v podobě barevných šatů, které pak můžete vzít například na svatbu kamarádky či na nějakou party.
Pokud by se trochu ochladilo, je dobré mít v šatníku kardigan neboli svetřík. Ten lze přehodit přes téměř jakýkoliv outfit. V obchodech můžete naleznout nespočet variací tohoto stylového kousku a tak stačí jen vybrat ten, co vám nejlépe sedne.

Všechny tyto kousky můžete kombinovat dohromady a vykouzlit tak skvělé outfity. Oživit je pak můžete různými doplňky či pěknými botami.