Tiskárna do kapsy

Nic není dnes už nemožné a tak si už můžete pořídit i třeba malou kapesní tiskárnu, která je bezdrátová a přímo z vašeho chytrého telefonu nebo tabletu vám vytiskne zvolenou fotografii nebo obrázek. Ano, fantazie nezná mezí, a když už se vyvíjí něco nového, nezapomnělo se ani na velmi oblíbené focení. Kdo má totiž chytrý telefon využívá ho ve velké míře většinou i k focení. Fotografie jsou z  telefonů dnes už hodně kvalitní a tak není potřeba mít ani digitální fotoaparát a vystačíte si s mobilním telefonem. Je to praktické a zaznamenávat různé události a důležité chvilky tak můžete kdykoliv. A teď si díky nové tiskárně, která je bezdrátová, vejde se do kapsy a propojí se s vaším mobilem i tabletem můžete tyto fotky ihned také vytisknout. Jmenuje se HP Sprocket, stojí kolem dvou tisíc korun a tiskne kvalitní a pěkné fotky s rozměry papíru 5×7,6cm.
focení hladiny

Ideální dárek pro děti, partnera i technicky založené moderní rodiče

Jistě máte v okolí někoho z rodiny, kdo mobilní telefon nevydá z ruky. A zvláště větší děti všechno rádi fotí. Určitě jim uděláte radost, tímto dárkem pod stromeček. Užít si ho může kdokoliv a potěší snad úplně každého. A pokud máte třeba babičku, která má svůj chytrý mobilní telefon, umí ho používat, určitě bude také ráda, když si bude moci vyfotit a následně hned vytisknout pěkné fotky třeba se svými vnoučaty.
káva tužky fotografie

V čem je výjimečná

Výjimečnost a praktičnost dělají z této tiskárny hlavně její velikost, která je podobná jako větší mobilní telefon, také rychlost se kterou vám fotku vytiskne, už nemusíte běžet k tiskárně domů nebo do práce. Máte tiskárnu neustále po ruce. Vyfotíte fotku a ihned ji máte také na stole, navíc na kvalitním papíru, který se nenatrhne ani nerozmočí. Barvy tiskne velmi jasně a ostře. Je k dostání například na internetu a v několika barevných provedeních. Tak neváhejte a udělejte někomu blízkému nebo klidně i sobě radost.