Stokrát lepší než počítačová hra

Už jste slyšeli o únikové hře? A chtěli byste si něco podobného vyzkoušet? Přijeďte do Kolína a načerpejte nové zkušenosti. Náramně se u toho také pobavíte, tomu věřte! Naživo je to úplně něco jiného, než jenom na obrazovce v počítači. Vyzkoušejte si různé praktiky a možnosti. Máte hlavu na to, abyste se dostali na konec hry? To se uvidí!
pohled dírou

Prožijte to v realitě

Rádi hrajete počítačové hry? Adventury, střílečky, erpégéčka, strategie a spoustu dalších žánrů? Rádi se tímto způsobem odreagujete a navíc vás to vyloženě baví? Nemůžete se často ani na chvíli odtrhnout od počítače?
Zkuste změnu!
Co takhle prožít něco naživo? Zkušenost, na kterou jen tak nezapomenete? Vyzkoušejte escape room neboli únikovou hru v Kolíně!
Jednotlivé úkoly a řešení
Celá hra je postavená profesionálně a naživo. Nejedná se o žádnou počítačovou hru, ale budete tam vy osobně. Vše budete prožívat na vlastní kůži. Často se jedná o hledání různých možností a nacházení správných řešení. Musíte splnit nějaké úkoly, abyste se ve hře posunuli, nebo aby vás pustila dále. Na celý program je vymezený čas, což všemu dává ten správný rytmus.
ruka nad schodištěm

1) V jakém prostředí se to odehrává?
Čeká vás krásné město Kolín, kde se nachází dům z první republiky. Právě v prostorách tohoto domu je vytvořeno příjemné prostředí, které dokonale splní svůj účel. Tato hra se nazývá Enigma. Zde máte příležitost zahrát si vše naživo!
2) Kolik musí mít můj tým členů?
Zvládnu to sám nebo musím mít k sobě další lidi? Většinou se nejedná o program pro jednotlivce, proto je dobré, když někoho vezmete s sebou. Minimální počet jsou dvě osoby, které mohou vstoupit a prožít báječný zážitek. Maximální počet osob je 5.
3) Na co se můžete těšit?
Těšit se můžete na řešení logických hádanek, hledání skrytých předmětů, za vyřešením každého úkolu vás bude čekat další zapeklitý případ, který budete muset vyřešit.
4) Jak dlouho to bude trvat?
Na celý příběh budete mít 75 minut. Už se těšíte na novou zkušenost a výjimečný zážitek? Pozvat můžete rodinu, blízké přátele, kolegy, spolužáky, kamarády, zkrátka kohokoliv.