Stojanová svítidla

Věřili byste tomu, že stojanová svítidla jsou tak skvělá, že se kromě domu či bytu hodí také skvěle na zahradu? Co se týká domácnosti, nejvíce se používají v ložnici. Pro každého z nás znamená ložnice to stejné. Jedná se o místo, kde je možné zrelaxovat a užívat si zaslouženého klidu a také pohody. Při vybavování myslí každý jen na pohodlnou postel nebo ložní prádlo, které bude příjemné na dotek.
hranaté lucerny
Nejen to je ale důležité. Je třeba myslet také na osvětlení, které prostě nesmí v žádném případě chybět.
Stojací svítidlajsou vhodná zejména pro ty, kteří si rádi sednou do svého útulného křesla a začtou se do své oblíbené knihy. Určitě není nad to, si večer udělat alespoň pár minut pro sebe a usadit se se sklenicí vína.
Jestliže existují lampy, které jsou velmi oblíbené, pak jsou to ty, které mají dva světelné zdroje. Jeden svítí směrem vzhůru a vydává světlo rozptýlené. Druhé vytváří tzv. kužel světla a je určen právě pro samotné čtení. Některým ale mohou připadat elegantnější ty lampy, které mají pouze jedno stínidlo. Bývají různě tvarována. Dokonce i samotné rameno může mít všelijaké provedení. Mezi populární lampy bychom mohli zařadit ty, které mají velká ramena, ve tvaru oblouku.
špinavé žárovky
Pokud bychom se podívali na zahradu, i ta může vypadat díky svítidlu naprosto skvěle. Naprosto na jedničku se stojanová svítidla vyjímají u chodníků a také cest. Podle stylu vaší zahrady je také možné volit styl rustikální nebo elegantní. Vše závisí na vás a vašem výběru.
Nebojte se i vy vyzkoušet, jaké to je pracovat se stojanovými svítidly. Sami uvidíte, že nebudete litovat.
Pokud se vám ale nepozdávají, určitě je zde i pro vás řešení. Vyzkoušet můžete sloupková svítidla, která jsou takovou klasikou. Tvary jsou tradiční i novější.
Jestli je ale něco, čeho byste se neměli bát, pak je to experimentování. Může se vám to jen vyplatit.