Stínící technika – pergoly, rolety a markýzy

Pořídili jste si nový dům, byt nebo vlastní obchůdek či restauraci? Pak vám bude jistě nepostradatelným pomocníkem alespoň jedna stínící technika. Je jich celá řada, takže vybírat můžete nejen z různých typových provedení, ale také velikostí, barev i tvarů. Většinou jsou vyráběné na míru podle zaměření vašeho zadání, takže se nemůže stát, že by vám velikostně či jinak nevyhovovaly.
obchod vč. markýzy
Pokud se rozhodnete, že potřebujete pergolu, rolety nebo markýzu, můžete se dnes spolehnout, že firmy, které tuto stínící techniku dodávají, se zaručí jak za vysokou kvalitu jejich produktů, tak za rychlé jednání, profesionální přístup, poradenství, montáž i servis, ale také za nadstandardní zpracování.
Pergoly, rolety a markýzy mají již dlouholetou tradici.

Každým rokem se jejich kvalita jen zdokonaluje, a tak vyhoví požadavkům každého zákazníka. Vyspělá řada stínících systémů tak nadchne opravdu každého.

Stínící technika se hodí na zahrádku u vašeho domu, kde splní stínící účel. Vy si tak můžete v klidu a ve stínu vychutnávat kávu nebo posezení s přáteli. Stejnou službu však plní také na balkonech či terasách bytů. A pokud vlastníte restauraci s venkovním posezením, vaši zákazníci jistě ocení, že je vaše stínící technika chrání před sluncem, větrem i deštěm.
pergola na zahradě
Rolety pak můžete využít do každého okna, kde vás ochrání nejen před sluníčkem, ale také před zvídavými pohledy sousedů a kolemjdoucích.
Při výběru pergoly, rolety či markýzy je vhodné vybrat vhodný typ, který se bude nejvíce hodit k vašemu využití. Na výběr jsou různé celistvé, trámkové, skládací až pevné mechanismy, s mechanicky či automaticky posuvnými čidly. Většinou je můžete libovolně naklánět a tím regulovat úhel a prostupnost světla na terasu či balkon.

Veškerá stínící technika má svůj funkční význam a vždy vám zajistí pocit bezpečí, dokonalý komfort a skvělou atmosféru.