Šťastnější život díky krásnému úsměvu

Abychom mohli tvrdit, že jsme v životě šťastní, musíme se tak i cítit. Mnohdy nám brání v tom, aby tomu tak bylo, náš osobní postoj vůči našemu vzhledu, který není zcela dokonalý. I když je každý člověk výjimečný a krásný trochu jinak, věřte, že existuje řada medicínských procedur, které nám dovedou pomoci srovnat naše nedokonalosti během krátké chvíle.
Nejčastějším problémem lidí je skutečnost, že jejich chrup není hezky srovnaný a esteticky přitažlivý. Abyste měli i vy rovné zuby, díky kterým se nebudete stydět za váš úsměv, odhodlejte se ke kroku, jakým jsou rovnátka.

Je na vás, jaké z nich chcete nosit

V současné době je mnoho možností k tomu, jak mít lepší stav vašeho chrupu, a to nejen po zdravotní stránce. Ortodontická léčba vám nabízí zvolit si hned z několika typů rovnátek, které vám můžou dodat pocit štěstí díky tomu, že se budete naplno a bez omezení smát při každé možné příležitosti.
fixní rovnátka

Nejčastější a poměrně dlouholetou volbou jsou fixní rovnátka a pořád jsou velmi oblíbená. Přiklání se k nim různé věkové kategorie a v dnešní době jsou už poněkud moderní záležitostí. Můžete se setkat s jejich kovovou nebo estetickou verzí a co je nejdůležitější, rozhodně byste se za to, že je nosíte, neměli stydět!
Na odborné ortodontické klinice se můžete setkat i s nejnovějším typem rovnátek, jakým jsou ta neviditelná. Jde o novinku a díky jejich pohodlnému nošení a skutečnosti, že nejsou na zubech poznat, si jich mnoho lidí nemůže vynachválit.
Všechny potřebné informace a otázky, které máte ohledně nošení rovnátek, můžete společně se specialistou probrat na vstupní prohlídce dané kliniky.
rovnátka na zubech

Dentální hygiena – pojem, na který se nesmí zapomínat

Na dentální hygienu je dobré dbát denně a nepodceňovat to, jak je důležitá. Samotné čištění zubů nestačí a mnohdy je potřeba obrátit se na specialistu, který vám vyčistí i těžce dostupná místa. Dodržujte všechny pokyny, které vám váš zubař doporučí a udělejte si chvilku času navíc, který se vám ovšem vyplatí. Ortodontická léčba a dentální hygiena jdou ruka v ruce, a pokud na to nebudete zapomínat, setkáte se pouze s dobrým výsledkem a úspěšným koncem vaší léčby.