Rychlejší montování

Račte rozumět, on nezmizel ze světa. Prostě jen byl v zápalu práce položen jinam než předtím, nebo než vůbec někdy. A tím to začíná. Ti slušnější jej v klidu hledají, ti ostatní při tom nadávají jak pohané. Co „sakrů a škaredých nadávek“ při tom padne, to ví jen ten, kdo to zažil. A to není jen o šroubováku, ale čemkoli. Některé zlé jazyky tvrdí, že jakmile začne muž cokoli montovat, objeví se u něj skřítek, který mu uvedené věci bere a dává jinam. Někdo mu říká „loupežníček, jiný „šotek. Jak mu říkám já nelze publikovat.
Opravdu hodně nářadí
Někteří slovutní mužové to řeší tím, že si jednotlivé nářadí přivazují tkanicí k ruce. Jenže když zapomenou, že je mají přivázané…
A protože nepomáhají ani žádné krabice, přihrádky ani nic, je dobré přejít na vyšší level, totiž mít všechny pomůcky v jedné. Ano, máte v ruce jeden jediný nástroj, který zastoupí všechny ostatní, které jsou běžně používané. Ne, míchačku na maltu ne, myslíme ruční pomůcky a nářadí.
Pokud o tom nic nevíte, vězte, že multifunkční kleště Leathermanjsou jen jednou z možností.
Nářadí na zdi
Že si můžete koupit totéž u asijského prodejce za desetinovou cenu? Ale jistě, klidně můžete. Udělejte to. Po zhruba třetím použití se vám zlomí šroubovák, kleště se rozpadnou a můžete to celé zahodit. Ve výše zmíněném obchodě berou jen zboží té super kvality, které není vyrobeno z papíru, nebo jen nějaké napodobeniny železa. Zde se používá materiál té nejvyšší kvality. A protože si jak výrobce, tak i prodejce natolik věří, dostanete na něj také patřičnou záruku. Ne ne, žádné ubohé dva roky, ale většinou skoro ve všech případech 25 (ano, slovy dvacet pět) let!
Z čehož je naprosto jasné, kde nakupovat.
Multifunkční kleště nahradí zbytečně poházení nářadí při montáži a můžete k tomu vzít i svou ratolest, protože pokud jste „nadávací“ typ, už se vám nestane že budete něco hledat. Tím se i vaše montování zrychlí nejméně o dvojnásobek.