Pod názvem zářivka

Pod názvem zářivka si ještě velice často vybavujeme starší „klasický“ typ zářivek, které byly trubicového dlouhého tvaru a používaly se v různých provozech, obchodech, ale i domácnostech.
Zářivky lightpark.cz mohou být spojovány s dalšími přídavnými jmény. Nejčastěji se jedná o sousloví kompaktní nebo úsporný. V zásadě se jedná o to, že toto svítidlo je již plně připravené k provozu a má všechny vlastnosti, které potřebuje mít. Můžete jej použít tedy jako hlavní světelný zdroj nebo jako doplňkové svítidlo v domácnosti, provozu i firmě.světelný řetaz ve tmě, v blízkosti a svítí žlutě

  1. Nízká energetická náročnost a dlouhá životnost

Dvě hlavní výhody, díky kterým si stále častěji pořizujeme svítidla s dlouhou životností. Jsou energeticky nenáročná, ale zároveň vám vydrží v porovnání s jinými svítidly, velmi dlouhou dobu. Mohou fungovat až tisíce hodin. Můžete je bez problémů použít v jakékoliv domácnosti, obývacím pokoji, dětském pokojíčku, ložnici, ale také v garáži nebo dílně.

Kompaktní a úsporný

Kompaktní i úsporný, to jsou slova, která rozhodně v souvislosti se zářivkami mají svůj význam. Hrají totiž důležitou roli. Proč se nazývají jako kompaktní? Jedná se o název, který definuje jakousi celistvost nebo soudržnost. Za kompaktní se označují často věci, které mají stejné vlastnosti a formu, ale bývají zmenšeny například do menšího obalu.
Pod druhým názvem čili úsporný si jistě něco dokážeme představit. Úspora elektrické energie či jakékoliv jiné je v dnešní době velice žádoucí a to nejenom z pohledu ekologického, abychom tolik nezatěžovali životní prostředí, ale především z pohledu ekonomického, protože nikdo si nepřeje zbytečně utrácet za věci, které musíme a potřebujeme používat denně a to vlastně po celý život.detail zářivky

  1. Různé tvary i značky

V této sekci najdete různé tvary, druhy i značky. Vybírat si můžete z široké nabídky.

  1. Patice typu E27 a E14
  2. Dají se zašroubovat do běžných objímek
  3. Vybírejte podle vlastností: příkonu, světelného toku a teploty chromatičnosti
  4. Úhel rozptylu světla – nemusí svítit všemi směry, ale například pouze pod úhlem 120°
  5. Výrobci: Philips, Osram, Duralamp, Megaman