Plastové obálky

Plastové poštovní obálky, někdo se začne ošívat, protože zase plast. Dnešní doba je na to opravdu velice náchylná, protože to není šetrné k životnímu prostředí. Ale ano, plastů je mnoho, nikdy se bez nich neobjedeme, a že je potřeba je omezovat, tak na tom se též všichni shodneme. Ale pokud obálku šikovně rozstřihnete, můžete jí vesele poslat někomu dál, a nemusíte tak používat novou!
Poštovní schránka
Plastové obálky jsou ideální volbou, pokud chcete posílat jakoukoliv textilii, máte jistotu, že nedojde k poškození a že dorazí na požadované místo určení. Jsou také více vhodné pro zásilky, které jsou většího objemu.
Sortiment těchto obálek je velice široký, můžete si vybírat od velikosti, barvy, ale také v tloušťce samotné obálky. Obálky jsou zevnitř čistě černé a to pro to, že chrání obsah před světlem, tedy aby nikdo nemohl zjistit, co je uvnitř. Balení je velice snadné a rychlé. Jsou velice skladné, takže nepotřebujete mít pro jejich skladování žádné extra velké prostory. Každá plastová obálka obsahuje samolepící pruh, tzn. že kdy sundáte ochrannou pásku, je vaše zásilka bezpečně zajištěna před rozbalením jinou osobou, než je právě adresát.
Obálky
Obálek jsou prodávány opravdu v mnoho velikostech a rozměrech, takže nemusíte mít strach, že byste nesehnali tu pravou právě pro vás. Obálky jsou k dispozici v následujících barvách: šedá, růžová, modrá, oranžová, zelená, červená. Můžete si dokonce zvolit i obálku s uchem.
Obálkoy jsou u společnosti drženy skladem, protože mají k dispozici velké haly a sklady, a tak můžete mít obálky velice brzy k dispozici. Expedice probíhá v den objednávky. V případě, že budete mít zájem o pravidelný odběr většího množství obálek, je možné si u dodavatele dojednat množstevní slevu. Není předem stanovena, protože se počítá pro každého zákazníka individuálně. Ale věřte, že se budou snažit tak, aby byly spokojené obě strany.