Originální oznámení

Tvorba svatebního oznámení se může stát pěkným oříškem. Doufáte, že tuto práci budete dělat v životě jen jednou a náležitě si na ní dáváte záležet. Jak se odlišit od ostatních a nebýt zároveň kýčovitý? Hranice je někdy velmi tenká. Zkuste oslovit odborníky, které vám svatební oznámení vytvoří a zároveň i vytisknou. Samozřejmě vezmou v potaz vaše představy a texty, ale zbytek už je na nich a vy se pouze můžete těšit na dokonalou zásilku, ke které budou přibaleny i jemné přesně padnoucí obálky.

účes nevěsty

Co vše by na něm mělo být uvedeno?

Žádná podstatná informace by neměla chybět. Naštěstí jich není zase tolik, abyste tak lehce mohli zapomenout. Na oznámení udejte datum, čas a místo, kde se bude obřad konat. Samozřejmě nesmějí chybět vaše jména a krátké sdělení.

Jaké sdělení?

Někdo tuto část pojme velice ladně a jednoduše, příkladem je třeba věta:„Budeme se brát!“. Jiní si s oznámením, které má vyjadřovat vstoupení do manželského svazku více vyhrají. Mohou se použít různá motta. Několik jich najdete na internetu i přímo u výběru vašich konkrétních svatebních oznámení, některé páry mají svá vlastní, která je mezi jejich blízkými tak nějak specifikují. Třeba všichni vědí, že pár miluje jízdu na kole tak se sdělení bude motat kolem cyklistiky.
novomanželé na lavičce

Jaký druh zvolit?

Těch je opravdu nespočet. Tady je pár tipů, podle kterých lze vybírat.

· Různé velikosti

Nevybíráte pouze velikost, ale i tvar, který může být klasicky obdélníkový nebo čtvercový. Můžete být však originální a pustit se třeba do kulatého.

· Písmo

Druh a barvu písma si samozřejmě také volíte. Velmi oblíbené je písmo zlaté nebo stříbrné, které je na dotek hrubé. Můžete však volit vše dle svých představ.

· S obrázkem

Romantické obrázky květin můžete vyměnit za vtipné obrázky manželství.

· S fotkou

Tato originální forma je velmi oblíbená, ukážete, že jste to prostě vy a milujete se, proto se také berete.

· Zavírací

Jedná se o oznámení, které vypadá jako přáníčko, otevřete ho a dozvíte se vše podstatné. Existují i ty co se zavírají krajkou, která působí velmi jemně a romanticky.

A jaké si vyberete vy?