Oblečení pro děti na svatbu

Vybrat vhodné oblečení pro malé ratolesti na svatbu, se může zdát být lehké. Díky širokému a pestrému sortimentu nádherných šatiček pro holčičky a slušivému outfitu pro kluky, si zcela jistě nebudete moci vybrat. I když je však všeho dostatek a hledat možná nebudete muset dlouho, z praktické stránky, kterou je pohodlnost – se dětem do gusta pravděpodobně netrefíte.

Řada takového oblečení je sice na oko kouzelná, ale s komfortem nemá nic společného. A věřte tomu, že vaše děti ocení především to, aby se ve všem cítily dobře a pohodlně.
venkovní svatební oslava

Princeznovské šaty pro malé slečny

Takových šatiček je více než dost. Nalezete hned několik barevných odstínů, velikostí a materiálů, ale hlavně jeden střih, který převládá. Mít šaty jako princezna, si bude vaše holčička přát ze všeho nejvíce. Základem je natrefit na správnou velikost, aby ji šaty nikde netlačily a byly dostatečně vzdušné. Rovněž je důležité, myslet na ideální délku. V horkých letních dnech zvolte spíše kratší a méně vrstvené. V období jara nebo podzimu dejte přednost delšímu střihu a doplňte jich o vhodné punčocháče. Na svatební den se hodí převážně v bílé barvě.

O nic méně důležitý – je výběr svršku. Pouze šaty nestačí a je dobré, mít po ruce alespoň svetr v odstínu malých šatiček nebo neutrální bílé barvě, která je pro svatbu typická.
děti na svatbě

Kluci a jejich trendy oblek

Nejlepší volbou, jak udělat z vašeho kluka fešáka a malého gentlemana, je obléknout ho do smokingu v jeho velikosti. Elegantní kalhoty, bílá košile a vesta je něco, v čem bude nepřehlédnutelný. Pokud mu však nebude vesta nebo malé sako pohodlnou alternativou, nemějte obavy z toho, obléknout mu v případě nepříznivého počasí svetr.

V letním období můžete zvolit kratší kalhoty a košili a doplnit celý jeho outfit o slušivé kšandy.

Děti a doplňky

S volbou doplňků to příliš nepřehánějte. Co se týče bot, zvolte především takové, ve kterých vydrží setrvat celý den – a to při jakékoliv aktivitě. Taktéž je vhodné, jim vybranou obuv nechat nějaký čas před svatbou roztáhnout, ať nemají při tančení a dovádění puchýře na nohou.

Holčičkám dopřejte doplňky, které budou především v jejich vlasech. Různé sponky, čelenky a kytičky jsou něčím, v čem dostatečně vyniknou. Žádné jiné šperky už tedy potřebovat nebudou. Klukům byste neměli nutit kravaty ani motýlky, místo toho jich ozdobte kytičkou, kterou připevníte na košili. A pamatujte, aby si děti takovou svatbu i patřičně užily, musí se cítit komfortně a příjemně v tom, co budou mít na sobě.