Nové verze prohlížeče Firefox na rok 2017

Jakou verzi Firefoxu používáte, pakliže je právě Firefox vaším domovským prohlížečem? Nejspíš jsou to nejposlednější verze, jelikož se Firefox při každém startu prohlížeče sám aktualizuje na nejnovější verzi.
prohlížeč www
–          Jaký prohlížeč používáte právě vy? Liší se od toho, jaký používáte v kanceláři?

V dnešní době existují desítky webových prohlížečů, jejichž pomocí můžete navštěvovat nejrůznější webový obsah a internetové stránky. Jaký je ten, který používáte na svém laptopu? Shoduje se s tím, který používáte například na pevném počítači, na tabletu nebo na vašem chytrém telefonu? Používáte jiný prohlížeč v práci než doma?

–          Jaké jsou mezi prohlížeči rozdíly?
Nejsou nejspíš nijak markantní, ale kromě vzhledu a loga se většinou liší takzvanými doplňky, nebo také aplikacemi, které nabízejí. Kromě toho se liší také v tom, jakým způsobem můžete ovládat nastavení velikosti písma, barvy prohlížeče, ale také jakým způsobem můžete ukládat oblíbené stránky do záložek a jakým způsobem si hlídat historii prohlížeče.
firefox os tapeta
Můžete také do prohlížeče instalovat různá rozšíření. Liší se ale také historií načítání nebo jinými možnostmi, jako je například přihlašování se k účtu, jako to nabízí Chrome nebo právě Firefox, a pomocí tohoto účtu se můžete přihlásit do své historie a oblíbených položek na jakémkoli zařízení, včetně záložek a zmiňované historie prohlížení.

–          Firefox vydá nové verze svého prohlížeče v rozestupech několika týdnů
Vyjde celkem sedm verzí, a to v rozestupech přibližně šesti týdnů, to uvedl server mozilla.cz, který o nových verzích projednává s předstihem.
Vylepšení, která má Firefox zveřejnit během průběhu příštího roku, se týkají následujících oblastí:

–          Rychlosti prohlížení
–          Vzhledu
–          Spolehlivosti
–          Ucelenější funkčnosti
–          Doplňky
–          Jednoduchost instalace rozšíření