Nepřipravte se zbytečně o potenci


Je to svým způsobem logické, ovšem také nelogické. Ale je to tak. Kdybyste dali mužům sáhodlouhý seznam toho, co mají, a přinutili je vybrat si, co z toho oželí, zřekli by se ohromné spousty čehokoliv, důležité věci nevyjímaje, než by začali byť i jenom uvažovat o obětování své potence. Klidně by se zřekli kdečeho, jenom kdyby jim právě tato zůstala zachována. A to dokonce i v případech, kdy ji nejednou ani příliš nevyužívají, nedbaje toho, co zaznělo už ve staré hádance, co mají společné propiska a mužské přirození. Víte co, že? Přece to, že ať se používají nebo ne, stejně časem vyschnou.

žena na loži

Potence, nebo možná přesněji řečeno alespoň erekce, je dost možná drtivé většině chlapů jednoduše nade vše. Toto koření života je jim nad pověstné zlato.

Ovšem bazírovat právě na této schopnosti neznamená si ji také uchovat. To, že muž nesnese byť i jenom pomyšlení na chvíle, kdy už mu to nepůjde, neznamená, že se takové nemilosrdné ráně osudu vyhne.

Nevyhne se jí. Dříve či později si příroda vzpomene, že už nadešel jeho čas, a z nezkrotného hřebečka či pořádného kance se stane někdo, kdo už si užije jen stále vzácněji a vzácněji, až nakonec jednoho dne zjistí, že už je tu konečná.
ženský akt

Ovšem toto zjištění je mylné. Jistě, příroda tomu tak chce, ale to rozhodně neznamená, že s tím nelze nic nadělat. Opak je pravdou. Dnes už totiž máme nejeden přípravek, jakým lze obnovit síly zvané mužné, jakým lze zdolat ony nepříjemné poruchy s erekcí.

Je to prosté. Vědci (možná i na vlastní kůži) poznali, že jde o něco, na čem záleží celým zástupům mužů, dali si tedy tu práci a vybádali nejeden přípravek, který je mužům více než zdatným pomocníkem v boji s onou nepříjemností jménem impotence. A pokud si tak zájemce takový přípravek koupí a užije v souladu s instrukcemi, má velkou naději na to, že se vše znovu v dobré obrátí.

Což je snem mnohých mužů. A nemusí to být jenom pouhým snem.