Na co nezapomenout při přípravě firemní akce

Chystáte velkou firemní akci, při které se sejde ohromná spousta lidí, mezi nimiž budou vaši klienti, ale i možní potencionální klienti? Ať už bude program jakýkoliv, je nutné vše předem promyslet, a nezapomenout ani na podstatné detaily, jako je třeba občerstvení, nebo dárkové tašky. Jak na to?

výběr jídla

Dárkové tašky

Dárkové tašky by neměly chybět na žádné promo firemní akci, jejímž účelem je utužit vztahy se stávajícími klienty, ale rovněž získání klientů nových. Tašky se rozdávají při odchodu na recepci, a jejich obsah je klíčový k tomu, aby si vás všichni co nejlépe zapamatovali. Co by se v tašce mělo nacházet?

  • Dobré víno – dobře zvolená láhev vína je velmi důležitým obsahem dárkové tašky. Spolupracujte tedy s vinařstvím, které nabízí jen kvalitní a chutné víno. Laciný nápoj by mohl působit tak, že se snažíte na svých klientech ušetřit. Ukažte jim, že vám na nich záleží.
  • Čokoláda – rovněž od věci není ani krabička luxusních čokoládových bonbonů, například s přátelským vzkazem.
  • Ostatní předměty v tašce – by měly být už především reklamní předměty, tedy předměty připomínající váš druh podnikání, a hlavně opatřené vaším logem. Pokud podnikáte v pohostinství, není špatné do tašky přidat sklenici s logem vaší firmy, nebo hezký keramický hrníček. Můžete ale darovat i propisku, klíčenku, nebo něco pro děti.
  • Samotná taška – by měla být rovněž potištěna logem vaší firmy. Ideální tedy budou tašky papírové, nebo plátěné. Veškeré dárkové předměty na promo akci seženete na stránkách e-shopu Promodárky, kde si je můžete nechat potisknout vlastním logem, nebo nápisem.

čokoláda a květiny

Občerstvení

Neméně důležité je občerstvení. Chystáte-li slavnostní večeři, ujistěte se, že zvolíte dobrou restauraci. Vyberte večeři o několika chodech, a zařiďte, aby bylo na výběr. Mezi klienty se mohou najít alergici, vegetariáni, nebo lidé se speciální zdravotní dietou. Rovněž raut by měl být připraven tak, aby si vybral každý. Kromě masa, a sýrů nesmí chybět zelenina, houby, či jiné speciality. Zákusky by měly být v nabídce i bezlepkové, nebo diabetické. Co se nápojů týče, je rovněž potřeba dobrý výběr alkoholických i nealkoholických nápojů.