Maturitní ples s pohádkovými šaty

Každá mladá dívka si přeje prožít významný den, jakým je maturitní ples tak, aby na něho nezapomněla. Je to rovněž první větší šance a událost, na kterou se může obléknout jinak, než byla zvyklá do školy. Z toho důvodu jsou hlavním tématem příprav na ples šaty, které by měly být skutečně pohádkové.
Mnoho mladých dívek však netuší, jak a kde si vybrat šaty na maturitní ples, aby s nimi zazářily a připadaly si v nich jako víly, ze kterých nikdo nespustí zrak. Nabízíme vám tedy možnost, rozhlédnout se v nabídce našich kousků, kterým jistě podlehnete, protože jsou nepochybně jedinečné a už od pohledu ohromující.

půjčovna

Dlouhé versus krátké šaty

Jestli je to pro vás dilema, jakou délku šatů si zvolit, měly byste si dopřát především takové, ve kterých se budete cítit celý večer pohodlně a takzvaně „své“.

  1. Delší šaty vypadají více noblesně a udělají z vás dospělou ženu, která už není žádná malá dívenka.
  2. Naopak kratší střih vám přidá na roztomilosti a do jisté míry bude i více pohodlné vyhnout se pocitu, že si vaše šaty musíte při každém pohybu přidržovat.

Ať už se rozhodnete pro jakékoliv, nabídka je dostatečně pestrá a třeba od počáteční představy upustíte, když natrefíte na model, který vás okouzlí už na první dojem. Čeká na vás dostatečný výběr obepnutých a saténových šatů, těch s výstřihem, a to jak v dekoltu, tak v oblasti stehen na boku a nemalý výběr princeznovských, po kterých touží každá holka už od malička.

maturitní ples

Barevné provedení, ve kterém nešlápnete vedle

Jestli si myslíte, že jediná ženská barva je růžová, pravděpodobně se váš ples promění v cukrovou vatu. Pravda je taková, že všechny barvy jsou ženské, a naopak i ty vyzývavé, jsou vhodné pro událost, jakou je maturitní ples. Nevyhýbejte se tedy rudé neboli jasně červené barvě. Tmavším typům pleti a barvě vlasů, naopak bude slušet tmavě modrá nebo zelená. Módní a velmi populární jsou i světlejší šaty se vzorem velkých květů.
V našem sortimentu, který je více než bohatý, si nepochybně vyberete přesně takové, po jakých jste už dlouho toužily a váš první ples s nimi bude ještě více kouzelnější.