Marion Cotillard je novou tváří Chanel! Co musíte vědět o této Francouzce?

Co nás napadne, pokud si chceme představit výtažek francouzské nonchalance a stylu? Zdánlivě neopatrně uspořádaný účes, červená rtěnka na rtech, květinové šaty, svetr na ramenou, pánský kabát a super sexy, ale velmi přirozená aura kolem. Všechny tyto rysy jsou zosobněny novým velvyslancem legendárního módního domu Chanel.
obchody značky Chanel
Marion Cotillard má Oscara, Zlatý glóbus, BAFTA a sní o tom, že bude herečkou již od útlého věku. Narodila se v Paříži 30. září v roce 1975. Již od mala se pohybovala v umělecké rodině – její otec je herec, režisér a bývalý umělec mime, zatímco její matka – Niseema Theillaud je herečka a učitelka. Dva mladší bratři jsou francouzští umělci. Malá Marion debutovala jako dítě v jedné ze svých otcových her. Poté studovala drama na Konzervatoři d'Art Dramatique v Orleans, kde se naučila i s kamerou a vrozený talent jí pomohl prorazit. Po několika představeních na pódiu začala Cotillard dostávat epizodické role v televizních seriálech. Jejím prvním významným filmem, ve kterém hrála byl roku 1996 Nádherná Zelená, od režisérky Coline Serreau. Následně mladá herečka obdržela první nominace na francouzské Oscary – Caesars – za fenomenální postavu Lilly Bertineau v "Taxi" od Luc Bessona.
přehlídkové molo s modelkami
Role Edith Piaf, přinesla Marion celosvětovou publicitu. Stala se první ženou, která přijala Caesara a Oscara za stejnou roli a jako první Francouzka také získala BAFTA. Rovněž získala i Českého lva za nejlepší ženskou roli.  V roce 2014 byla prohlášena za „nejvýdělečnější francouzskou herečkou 21. století.“
Její soukromý život, jak se hodí k francouzské hvězdě, je pečlivě skrytý a chráněný před médii. Každé z jejích veřejných vystoupení je velmi komentováno a vypadá stále krásněji. Není divu, že právě Marion se stala novou tváří Chanel 5 – zapadá do francouzské klasiky tohoto módního domu.
Herečka nikdy neskrývala její slabost pro tuto značku. Chanel byla věrná téměř od začátku své kariéry.