Kvalitní věšák by neměl chybět v žádné domácnosti ani ve veřejné čekárně

Ať už zařizujete kancelář, čekárnu anebo pouze předsíň vlastního bytu, pak by v ní rozhodně neměl chybět němý sluha anebo alespoň věšák . Člověk si totiž přirozeně po příchodu z venkovního prostředí do interiéru potřebuje odložit své svršky, a to i v případě, že venku zrovna vládne slunečné počasí, neboť i v takovém případě s sebou spousta lidí nosí alespoň lehkou bundu či drobné příruční zavazadlo.

věšák

Ovšem o tom, jak jsou oproti tomu věšáky vytížené v zimě se snad ani nemusíme rozepisovat. Avšak i to je potřeba dobře uvážit v případě, že se chystáme si takový věšák či němého sluhu pořídit. To první, co bychom v takové situaci měli promyslet je to, kolika lidem bude tento pomocník sloužit, abychom zbytečně nepodcenili jeho kapacitu a vyhnuli se tomu, že budou naše svršky rozmístěny v místnosti na opěradlech židlí. To se může stát tím spíše, pokud k nám dorazí početná návštěva, která si nemá kam odložit.

Pak k tomuto účelu přirozeně využije židle, ovšem následně si nebude mít kde sednou, protože jen málokdo si chce sezením pokrčit své oblečení. Takže je jasné, že při výběru toho správného věšáku bychom měli myslet i na situace, kdy v bytě nebudeme jen my sami. A to samé je potřeba zvážit i při výběru němého sluhy, kterého zpravidla umísťujeme do šaten či ložnic. Velmi totiž záleží na tom, kolik osob jej bude využívat a jaké typy svršků si na něj budeme nejčastěji odkládat.

světlý věšák

Nicméně pokud si uděláme jasno v tomto základním parametru, pak již můžeme vybírat podle svého vkusu a typu zařízení interiéru tak, aby tam náš nový němý sluha či věšák dobře zapadl. K dispozici je mnoho modelů v kovovém či dřevěném provedení a také v mnoha nápaditých designových variantách, jak klasického, tak moderního střihu. Je tak zaručeno, že ten pravý kousek do svého interiéru si vybere naprosto každý.