Kit informační systém

Kit http://www.kit.cz/ je skvělý systém, který zahrnuje kompletně celou informační technologii, co se týče informačních systému. Pro daňové poradce nebo pro firmy. Právě tyhle dvě kategorie mají hodně co nabídnout, tak se o tomhle můžete sami i vy přesvědčit, a to ve všech ohledech a nebát se toho. Takové technologie vám mohou jen a jen pomoci, to je určitě podstatné. Díky nim budete mít všechno jednodušší. Účetnictví bude snazší a všechno bude vhodné a pro vás bez práce, a navíc to budete mít všechno přehledně uchované v počítači a budete moci kdykoliv nahlédnout do historie. Třeba takové evidence zaměstnanců se vybude hodit, když potřebujete pohlídat jejich docházku, držení pauziček a další věc, jako je návštěva doktora, náhradní volno a dovolená. Budete mít přehled o tom, kdo je na firemní cestě a kdo ne. Je to vlastně důležité z hlediska přehledu. Tenhle program vám dává přehled, to je to nejdůležitější.

tým

Pro firmy
Pro firmy nabízí nespočet funkcí, účetnictví, jak finanční, nákladové, manažerské, bezpapírová a podobně. Také umožňuje controlling a má hodně dalších funkcí. Také vám to umožní fakturaci, skladové hospodářství, dělat objednávky, všechno informace, co se týče všech klientů, jako je jejich databáze, jméno, telefonní čísla a všechno pro přehled. Bude vám to i spravovat projekty, dělat časové evidence, plánovat …

Pro daňové poradce
Pro daňové poradce to bude mít velký význam. Bude to vést seznamy úkolů, co se musí udělat, zúčtování zakázek, projektové vedení zakázek, různé druhy účetnictví, jako u modelu pro firmy, také to zvládne zapisovat databázi vašich klientů a všechno, co o nich potřebujete vědět, budete mít na jednom místě.

porada

  • Máme přes 26 000 zákazníků
  • 1 800 subjektů, co tenhle program využívají
  • 130 partnerů v obchodu v ČR

S námi každý chce obchodovat, protože jsme fér.

Štítky: