Kit informační systém

Kit je skvělý systém, který zahrnuje kompletně celou informační technologii, co se týče informačních systému. Pro daňové poradce nebo pro firmy. Právě tyhle dvě kategorie mají hodně co nabídnout, tak se o tomhle můžete sami i vy přesvědčit, a to ve všech ohledech a nebát se toho. Takové technologie vám mohou jen a jen pomoci, to je určitě podstatné. Díky nim budete mít všechno jednodušší. Účetnictví bude snazší a všechno bude vhodné a pro vás bez práce, a navíc to budete mít všechno přehledně uchované v počítači a budete moci kdykoliv nahlédnout do historie. Třeba takové evidence zaměstnanců se vybude hodit, když potřebujete pohlídat jejich docházku, držení pauziček a další věc, jako je návštěva doktora, náhradní volno a dovolená. Budete mít přehled o tom, kdo je na firemní cestě a kdo ne. Je to vlastně důležité z hlediska přehledu. Tenhle program vám dává přehled, to je to nejdůležitější.

tým

Pro firmy
Pro firmy nabízí nespočet funkcí, účetnictví, jak finanční, nákladové, manažerské, bezpapírová a podobně. Také umožňuje controlling a má hodně dalších funkcí. Také vám to umožní fakturaci, skladové hospodářství, dělat objednávky, všechno informace, co se týče všech klientů, jako je jejich databáze, jméno, telefonní čísla a všechno pro přehled. Bude vám to i spravovat projekty, dělat časové evidence, plánovat …

Pro daňové poradce
Pro daňové poradce to bude mít velký význam. Bude to vést seznamy úkolů, co se musí udělat, zúčtování zakázek, projektové vedení zakázek, různé druhy účetnictví, jako u modelu pro firmy, také to zvládne zapisovat databázi vašich klientů a všechno, co o nich potřebujete vědět, budete mít na jednom místě.

porada

  • Máme přes 26 000 zákazníků
  • 1 800 subjektů, co tenhle program využívají
  • 130 partnerů v obchodu v ČR

S námi každý chce obchodovat, protože jsme fér.