Kam s dětmi na výlet


Ve škole se na exkurze jezdí v průběhu školního roku. Nejčastěji však nejvíce na konci, kdy už je venku hezké počasí. Občas se však stane, že vyhrajete například v nějaké soutěži a jako odměna je jeden volný den na zábavu. V průběhu roku se totiž nejčastěji jezdí někam, kde vyučovaná látka souvisí s exkurzí. Například pokud se učí o hlavním městě a české republice, tak je dobré nejen o tom mluvit, ale také si ukázat o čem se hovoří.

Aztec (12)

Nemusí se však jednat jen o školní výlety LazerFun Praha, které se konají v průběhu školního roku. Skupiny se mohou domluvit na nějaké akci i o prázdniny, aby neztratily kontakt, který mezi sebou mají. Je totiž potřeba budovat mezilidské vztahy, aby byly na dobré úrovni.

Takovou zábavu ve společnosti ostatních si můžete užít i v Lazerfun Praha, kde si můžete užít spoustu legrace a adrenalinu. Čeká zde na vás vyučování v jiné formě. V té, při které se trochu zapotíte. Nebude to nudná hodina, a ještě pocítíte adrenalin, který vám bude kolovat tělem.
Můžete hrát ve skupinkách, které bojují proti sobě. Dostanete laserovou pistol a vestu. Při této akci se musíte laserovým paprskem strefovat do vest soupeřů. Výhra náleží tomu týmu, ve kterém zůstane nejvíce vest svítit.
Bolesti se nemusíte bát a nebojte se nechat zastřelit. Nic vás bolet nebude.
Pokud si zarezervujete čas a dorazíte brzy, tak se můžete zabavit stolním fotbálkem, který je zde připraven právě pro ty, kteří čekají na nezapomenutelnou akci.

DSC8007

Hladu se také nemusíte bát. Bude pro vás připraveno občerstvení, které si můžete po celou dobu vychutnávat.
Přímo na jejich stránkách se můžete poptat po volném termínu. Pokud se obáváte, že termín již bude zarezervovaný, tak si jej rezervujte raději hodně dlouho dopředu nebo se poptejte, jestli je u nich volná poptávka a jak dlouho dopředu jim musíte ohlásit vaši návštěvu.