Jaké známe lepicí pásky s potiskem a bez potisku

S potiskem

Může to být ideální námět na dárek k narozeninám nebo k jinému životnímu jubileu. Potištěná fólie totiž vypadá na první pohled velice zajímavě, upoutá pozornost, což je také jejím cílem. Využívá se i pro reklamní účely, neboť dobře navržené logo na docela obyčejném proužku plastové fólie dokáže přitáhnout zákazníky více, než vtíravý reklamní billboard. Standardní rozměry potisku bývají 66 x 48 mm. Grafické návrhy lze zhotovit na přání zákazníka, anebo nechat vypracovat přímo profesionálem. Lepicí pásky s potiskem patří k nejprodávanějším.
šedá páska

Kancelářské

Jsou to jak univerzální, tak i speciální typy. Univerzální využijete pro běžné lepení papíru a papírového kartonu, ty speciální jsou navrhovány pro opravy bankovek a pro práci s kopírováním a tištěním dokumentů na tiskařských a kopírovacích strojích.
přilepená cedulka

Protiskluzové

Označují se s nimi pojezdové a pochozné plochy a zároveň slouží jako protiskluzný materiál na podlahách v různých kancelářských, skladových a dalších komerčních prostorách. Vyrábí se s povrchovou úpravou hladkou nebo zdrsněnou. Snadno se čistí běžnými úklidovými prostředky.

Elektroizolační

Elektroinstalační materiál musí být zabezpečen proti doteku lidskou rukou na některých místech izolační páskou a k tomu slouží speciální materiály odolné vůči vodivosti elektrického proudu až do napětí 6 KV. Pro snazší označování a lepší orientaci se prodávají v mnoha barevných variantách, a to v šířích 15 mm. Výrobky musí být certifikovány podle evropské normy IEC 454-3-1.
držák na pásku

Kobercové

Samotný název napovídá, že půjde o speciální těsnící a lepící spojovací materiál pro textilní podlahové krytiny. Dokážou si poradit i s drsným povrchem velmi těžkých tkanin, odolávají slunečnímu UV záření a tepelnému namáhání a jejich životnost přesahuje deset let. Základem výroby kobercových pásek je textilie opatřená velmi trvanlivým akrylovým lepidlem.