Jak opticky prodloužit vaše nohy

Pokud máte menší postavu a výraznější boky, ale toužíte po dlouhých nohách Hollywoodských modelek, nemusíte si zas až tolik zoufat – všemu se dá pomoct. Oko, jak známo, je nejjednodušeji oklamatelný smysl, a s tímhle můžeme pracovat i v módě, nejenom ve fyzice či biologii nebo chemii. Pravda je taková, že pokud si přejete vytvarovat svou postavu, není to zas až tolik složité. Chcete vědět, jak na to? Pak pokračujte ve čtení.
úzké džíny
Mírně rebelský styl
Pokud nejste zrovna typ, který by si mohl upnuté body dovolit, zkuste koženou bundu do pasu nebo splývavou vestu, která bude ale delší. Na podzim jsou ideální kotníkové kozačky a jako doplněk volte černou kabelku nejlépe z kůže. Pokud se líčíte, nebojte se linky, delších řas a rtěnky v tmavším matném odstínu. Ideální je švestkový či vínový odstín.

Jak zeštíhlit a prodloužit postavu v tomhle stylu?

–          Kalhoty nebo skinny ve světlé barvě
–          Vysoký pas u kalhot
–          Boty na vysokém podpatku
–          Body nebo obtažené tričko
tramvajová silnice
Když toužíte po eleganci
Nudné střihy nejsou v módě. Letošní podzim přeje extravaganci a nečekaným kombinacím. Popusťte uzdu své představivosti a nebojte se jít do společnosti v něčem jiném. Nechcete-li přijít do společnosti v klasice černých malých šatů nebo vyloženě okoukaných koktejlkách, zkuste vyzkoušet dlouhé kalhoty, avšak ani zde nezapomeňte na vysoký pas k pupíku a samozřejmě lodičky na podpatku, mohou to být klidně otevřené sandálky, ale měly by mát poměrně vysoký jehlový podpatek.

Kalhoty mohou být i z neotřelého materiálu, ať už saténu nebo semiše – věřte nám, že ve společnosti v tomhle outfitu zazáříte. Pokud si k těmto kalhotám a botám navíc obléknete halenku či top, který bude mírně průsvitný, přidá vám to na provokaci. Nezapomeňte na kabelku, která by měla být ve starorůžovém nebo béžovém odstínu.