Jak mít přirozeně husté řasy?

Bohužel ne každá žena má to štěstí, aby měla od přírody husté a dlouhé řasy. Existují nejrůznější způsoby, jak si k delším řasám dopomoci, ať už to jsou séra, prodlužující řasenky nebo dokonce řasy nalepené uměle. Avšak věděli jste, že nejspíš jenom stačí, abyste si upravily jídelníček a abyste se naučily o řasy řádně pečovat?
modré oko

Jak o řasy správně pečovat?

–          Pokud se každý den líčíte, nezapomeňte se každý večer zase odlíčit. Je to rada, kterou vám všichni neustále omílají, ale je to svatá pravda. Nejdůležitější ze všeho je řasenku, stíny a linky z očí před spaním velmi dobře a kvalitně odstranit. Nezapomeňte také na nejbližší okolí očí, tenká a jemná kůže okolo oka je také velmi náchylná na ucpání pórů. Tíha řasenky řasy zatěžuje, proto je dobré dopřát jim odlíčením klid a relaxaci. Nejlepší je řasy odličovat přípravky, které mají olejovou bázi. Po odlíčení řasy jemně pročešte kartáčkem na řasy. Před spaním si potřete víčka kokosovým olejem nebo vazelínou.

–          Správný životní styl, potraviny a životospráva, to je klíč k dlouhým a krásným řasám. Séra na řasy pomáhají růstu, ale také jejich zastřihování. Pokud jednou za tři měsíce řasy zastřihnete (asi milimetr délky), porostou rychleji a budou pevnější.
odraz v oku

Co jíst, aby nám rostly řasy?

–          Droždí
–          Vaječné žloutky
–          Játra
–          Houby
–          Vitamíny skupiny B

Co obsahují séra na posílení řas?

–          Aminokyseliny
–          Pantenol
–          Lecitin
–          Vitamíny H

Jak správně nanášet řasenku

Nejprve se líčí spodní časy. Nechte je zaschnout alespoň dvě minuty, a poté pokračujte těmi horními. Dívejte se při líčení horních řas dolů, kartáček potahujte velmi pomalu a dejte si dobrý pozor, abyste barvu nanášela rovnoměrně. Pokud se vám řasy slepí, na závěr je pročešte speciálním kartáčkem na řasy. Pokud máte řasy jemné, doporučuje se nejdříve nanést zahušťující řasenku a poté prodlužující.