Jak famózně na druhé rande?

Poznali jste člověka, se kterým je vám opravdu dobře a máte za sebou již první schůzku, jež naznačuje, že by se vše mohlo ubírat tím správným směrem? No jo ale co teď? Je před vámi druhé rande a vy nechcete nic pokazit. Právě naopak byste si přáli, aby to vedlo ke schůzce další. Pojďme se tedy na všechno pěkně popořadě podívat.
Polibek při západu
Proč se vlastně říká, že je druhé rande mnohem důležitější než to první? Vysvětlení je jednoduché. První rande jste zvládli obstojně, a proto jste tady, rozhodnutí ale ještě napadlo, a proto se také budete muset ještě snažit. Výhodou ale je, že už se můžete mnohem více uvolnit a zahodit všechen stres a obavy. Zkrátka ukázat své pravé já. Nezapomeňte ale na to, že to chcete dotáhnout ještě dál, takže si nechte svá tajemství, aby se váš partner mohl těšit na jejich odhalení. Velice důležitá volba spočívá v samotném místě. Zvolit můžete například kino, příjemnou večeři ale klidně i oběd, nebo kávu a následnou procházku.
I když se říká, že hlavní je vnitřní krása, nezapomeňte i na tu vnější. Důležité je přijít slušně oblečený, voňavý, a hlavně s dobrou náladou a úsměvem na tváři, který vás vždy udělá mnohem atraktivnější. Hlavně my ženy si vždy děláme velkou hlavu s tím, co si obléct, proto také začínáme s výběrem oblečení již tak dvě hodiny předem a na konec stejně skončíme u prvního kusu, co jsme zkoušeli. Abych vám výběr alespoň trošku ulehčila, dovolím si pár rad. Neodhalujte moc kůže, buďte ovšem rafinované. Nezapomínejte na pravidlo se zachováním tajemství, které jsem již zmiňovala. Oční kontakt je také velice důležitý, takže s ním rozhodně nešetřete. Určitě znáte ten pocit, když probleskne ona slavná jiskra.
Pánové vy se nezapomeňte oholit a navonět. Věřte nebo ne ale není nic, co by ženu odpudilo tak jako špinavý, ušmudlaný, smradlavý a neupravený muž. Zapomínat byste neměli ani na kvalitu svého dechu. Před odchodem si tedy pusu vypláchněte ústní vodou a po ruce mějte balíček žvýkaček nebo ústní sprej.
Rande na kávě
I když třeba máte pocit, že byste si mohli dovolit nějaký větší krok, nenechte se svými pocity příliš unést a vnímejte signály, které k vám partner vysílá. Vyhodnotit situaci bude poté úplná hračka. Vhodné je druhou schůzku zakončit polibkem, objímáním, chycením za ruku nebo letmými doteky. Doufám, že vám tyto rady byly alespoň trochu prospěšné a také vám přeji mnoho štěstí.