Internet v Praze a okolí

Síťové připojení je důležité nejenom z pohledu domácností, ale také mnohých firem. V dnešní době se už zřejmě ani jeden den neobejdeme bez připojení k síti, proto je důležité, mít opravdu spolehlivé, kvalitní a nejlépe vysokorychlostní spojení se zbylým světem. Na internetu trávíme velkou část našeho volného a nejenom volného, ale i pracovního času.

připojení

Levný, ale přitom spolehlivý internet

  • Pokrýváme až 95% území celého hlavního města. Vysokorychlostní spojení můžete využít skoro v celém našem hlavním městě. Velkou výhodou je jeho stabilita. Garantujeme neustále připojení. Už se vám nebude stávat, že byste čekali dlouhé sekundy či snad dokonce ještě minuty na načtení stránky https://www.pranet.cz/.
  • Poskytujeme drátové připojení do mnohých domácností. Každý doma chceme mít připojení stabilní s maximální rychlostí, ať už ke hraní, zjišťování informací, plnění úkolů, projíždění stránek, nakupování, nebo jenom ke spojení se světem a ostatními lidmi. Pro každého z nás je tento svět výjimečný a mnoho z nás si už nedokáže představit ani jeden jediný den bez tohoto světa, ve kterém se často cítíme blaženě, spokojeně a dostává se nám zde všechno, co si přejeme a po čem toužíme.

Zajistěte si spolehlivost i do vaší firmy

Spojení se světem pomocí sítě patří neodmyslitelně k součásti naší práce, ale i zábavy. Pokud si však přejete ještě snížit cenu, nebo naopak zvýšit rychlost, pak věřte, že pro vás máme obojí. Levný, vysokorychlostní internet, za mimořádně nízkou cenu. Dostupný nejenom pro domácnosti, ale i pro firmy. Již nyní je několik stovek firem a to malých, ale i velkých, našimi zákazníky.

laptop

  • Zvolte optickou variantu a budete mít zaručenou spolehlivost i nízkou cenu. Právě optická forma je ta nejlepší, kterou si můžete v dnešní době zvolit.
  • Tento typ připojení je vhodný do firem zejména proto, že se ho netýkají vysoké pořizovací ani zaváděcí náklady. Vhodné pro rozsáhlé firmy, kanceláře i do bytových jednotek.