Finanční pomoc získáte rychle a jednoduše

Soukromý podnikatel, který se dostal do finančních problémů, má většinou se svou žádostí o úvěr u klasické banky smůlu. Vzhledem k tomu, že je u této instituce zapotřebí dokládat celou řadu různých údajů, ke kterým patří i výše daňového přiznání anebo čisté rejstříky dlužníků, je jasné, že to bude asi složité. Zejména zmíněný nízký příjem může být zdí, přes kterou se prostě pro finanční pomoc nedostanete.

pokladnička

  • Jak tedy získat v tomto případě finanční pomoc a nespadnout ještě do větších dluhů a problémů?
    • V České republice je celá řada nebankovních poskytovatelů, kteří jsou ochotni v této situaci žadateli o hypotéku vyjít vstříc.

Právě větší množství těchto poskytovatelů zajišťuje, že si mezi nimi budete moci vybrat toho správného https://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/, který vám poskytne finanční pomoc přímo na míru. Nebankovní poskytovatelé se totiž většinou vyznačují tím, že s každým svým klientem jednají individuálně, a nikoliv podle nějakých léty zavedených pravidel.

Dlouhá doba splatnosti = nízké splátky

K poskytovaným produktům patří tedy i takzvaná hypotéka bez doložení příjmů. Není tím samozřejmě naznačeno, že nebude nikoho zajímat, jestli máte z čeho splácet. Jen je doložení příjmů o mnoho jednodušší nežli v bankách.

  • Odpadá složité papírování, které celou transakci také zbytečně zdržovalo.
  • Tím pádem můžete mít peníze k dispozici už za velice krátkou dobu.
  • Pokud nafotíte svou nemovitost a spolu s fotografiemi pošlete vyplněný formulář on-line, pak můžete mít po starostech už za neuvěřitelných čtyřiadvacet hodin.

růst
Doba splatnosti se může v případě potřeby prodloužit až na třicet let. Z čehož vyplývá, že splátky budou velice únosné a do vašeho rozpočtu příliš nezasáhnou. Nemovitost, kterou vložíte jako záruku, vám může poskytnout až sedmdesát procent ze své odhadní ceny.