Dopřejte své pleti nejlepší možnou péči


Pijte během dne co nejvíce vody!
Dostatečný přísun tekutin je důležitý nejen pro Vaši pleť, ale pro celkově dobrou kondici. Nejlepším a zároveň nejlevnějším pitím je obyčejná voda. Na minimum snižte přísun tekutin jako je káva, která obsahuje kofein, nápoje s alkoholem či přidanými cukry. Pokud si nedokážete dostatečný přísun vody ohlídat během dne, vytvořte si ranní a večerní rituál. Než si půjdete lehnout do postele, vypijte sklenici vody, klidně do ní přihoďte plátek citronu, má detoxikační účinky. Ráno pak začněte také vypitím sklenice vody, doplníte tak tělo tekutiny, které přes noc ztratilo. Po ránu nepijte ledovou vodu, lepší je třeba převařená, ještě lehce vlažná. Hydratovaná pleť vypadá mladistvěji.
příprava masky na pleť
Choďte pravidelně na masáže a na kosmetiku!
Důležitou součástí péče o pleť jsou masáže. Dobře provedená masáž Vás nejen zbaví nahromaděného stresu, ale také odvádí toxiny z těla. Pokud chcete zvýšit její účinky, nezapomínejte na první radu a dostatečně pijte! Najděte si nějaký kosmetický salon, kde Vám tyto služby poskytnou podle Vašich představ. S odborníky se poraďte i v dalších otázkách péče o pleť, obzvlášť pokud Vás trápí problematická pleť. Kosmetičky či dermatologové Vám pomohou najít řešení Vašich problémů. Pravidelná péče o pleť dovede často zázraky a krásná pleť Vám za to určitě stojí. Návštěva salonu Vám umožní alespoň na chvíli vydechnout a každá žena si zaslouží být alespoň někdy hýčkána!
balzám na rty
Chraňte svou pleť!
Nezapomínejte používat opalovací krémy, a to nejen v létě, když ležíte na pláži a opalujete se, ale také v zimě. Pokud vyrazíte na hory, kde svítí Slunce často velmi intenzivně, může se Vám stát, že se domů vrátíte se spálenými tvářemi. V létě si mažte nejen obličej, ale také krk a dekolt. Dobrou volbou je také nošení klobouku s širší krempou. Pokud je v zimě mrazivo, pleť se více dehydratuje, proto nezapomínejte na ochranné hydratační krémy, ať vaše pleť nevypadá jako sušené scvrklé ovoce.