Chomutovský prokletý dům vás pohltí do morku kostí

Představte si, že jste zdědili dům a při jeho prohlídce, zjistíte, že půdní prostory tohoto domu skrývají velké tajemství, které postupně budete místnost po místnosti odhalovat. I přes den je půdní prostor velmi temný. Neznámé prostředí, tma, ticho, ze kterého mrazí. Zaujalo vás to?
radioaktivní únik
Kam vyrazit?
Pokud vás prokletý dům zaujal, budete muset přijet do Chomutova. Jedná se o interaktivní hororovou hru od společnosti Feel real s.r.o., která ve svém objektu nabízí široké spektrum her. Jedná se především o hororové náměty jako prokletý dům, para normál, stanice duchů a jiné. Každá hra má svůj příběh, do kterého vás zkušený Roomster zavede a vy to prožijete plnými doušky. Cena hry se liší podle počtu hráčů.
Čas je nepřítel
Vaším prvním nepřítelem bude čas, protože v momentě, kdy se ocitnete na půdě, máte 60 minut času, abyste se dostali ven. Tato hra není nic pro slabé povahy, kteří mají pro strach uděláno. Nedoporučuji těhotným ženám a dětem, pokud máte nebojácné děti vždy je, ale potřeba alespoň jednoho dospělého. Vhodný je správně volený oděv, spíše něco sportovního. A abych nezapomněla, myslete na to, že vstupujete na vlastní nebezpečí, ostatně podepíšete i formulář k tomu určený. Na závěr můžete zjistit, že váš rodinný příslušník je pěkný psychopat.
strašidelná chodba
Logické myšlení a strach
Útěk z prokletého domu nebude zadarmo, budete muset řešit záhady, hádanky, rébusy, odemykat zámečky, zámky. Říkáte si hračka? Omyl, ze své vlastní zkušenosti vám mohu s klidem říct strach a logika nekamarádí. Víc vám prozradit nemohu snad jen, že na vás čekají minimálně čtyři místnosti a dlouhá chodba. Představte si dlouhou, temnou chodbu, u které není vidět konec, ale jen tma. Co se skrývá v té tmě?
Doporučení
Tuto zábavu vám mohu doporučit i jako dárek pro vaše milované anebo jako týmovou zábavu. Těšíte se? Máte na co. Hodně štěstí a skvělou zábavu.