Chemie nemusí být pouze s chlorem

Jestli vlastníte bazén, který vám poskytuje všechen komfort, který jste od něho při jeho koupi očekávali, jistě vám není ani jedno, jakou chemii používáte na úpravu jeho vody, kterou chcete mít za každou cenu perfektní. V případě, že jste ještě donedávna používali tu, která obsahuje chlor a nejste s ní z jakéhokoliv důvodu spokojeni, nezoufejte, že se s tím nedá nic dělat.
Vyměnit ji můžete za bezchlorovou chemii do bazénu https://www.chlorito.cz/bromova-chemie, která se rovněž postará o to, aby byla vaše voda nádherně čistá, a ještě s bonusem navíc – bez zápachu.

balonky

Chlor jednoduše nevyhovuje každému

Možná je to právě zápach z chloru, který vám nejvíce vadí, protože je aromatický a ne každému voní. Na veřejných koupalištích se mu vyhnout bohužel nemůžete, ale z pohodlí domova už ano. Bezchlorová chemie funguje na principu uvolňování účinné látky, jakou je brom. Výsledek vám přinese stejně silný a díky volbě právě bromové chemie, se jednou provždy zbavíte nepříjemného pachu, který nemáte v oblibě.

růžový kruh v bazénu

Pro děti šetrnější alternativa

V případě, že máte zahradní bazén vyloženě proto, že máte doma ratolesti, které vodu milují a využívají ho každým dnem, bude pro vás volba bezchlorové chemie ideální z hlediska šetrnějšího dopadu na jejich citlivou pokožku. Stejně tak to platí v případě, že máte citlivou pokožku vy jako dospělí a toužíte po jediném – a tedy chránit jitak, jak to jenom půjde.
Užít si fantastické léto ve vodě můžete i vy a poskytnout tak vaší pokožce šetrnější variantu chemických přípravků, bez kterých se bazénová voda bohužel neobejde. Rozhlédněte se v nabídce různě velikých balení a pořiďte si chemii, která vám přinese ještě větší luxus při vychutnávání si letního počasí ve vaší nádrži, kterou chcete využívat do posledního letního dne bez omezení a bez dopadu na vaše zdraví nebo zdraví vašich dětí. Dosáhnout toho můžete tak, že si zvolíte jinou možnost, než pořízení chemie s chlorem.