Bydlet můžete již za měsíc a bez velkých výdajů

Nenechte se připravit o sen o vlastním bydlení. Dotáhnout ho do skutečnosti není zdaleka tak těžké, jak se to na první pohled jeví. Většinu lidí odradí od vlastního bydlení cena takového bytu anebo domu. Ať už chcete stavět na zelené louce, rekonstruovat starou koupenou nemovitost anebo kupovat městský byt, vaše výdaje se vždy vyšplhají do miliónů. Takže se přitom zpravidla neobejde bez hypotéky. Ale i přesto, že je hypotéka opravdu užitečný finanční nástroj, tak vám zároveň pořád hrozí, že někdy v budoucnu nebudete mít na splácení, a o svou nemovitost přijdete. Mnoho lidí na takovou hypotéku ani nedosáhne, protože pravidla jejího přidělení jsou opravdu velice přísná.

domek

Na trhu s bydlením ovšem existuje ještě jedna rozumná cesta, jak si pořídit vlastní střechu nad hlavou, aniž byste se museli vrhat do nějakých nezvyklých alternativních projektů. Jedná se o mobilní dům, neboli mobilheim. Jestliže se vám taková myšlenka líbí, pak už jste jen nepatrný krůček od její realizace!
Je to dáno několika faktory – pořízení mobilheimu je levné, rychlé a snadné zároveň – pojďme se o tom pobavit blíže:

Cena mobilního domu je skutečně nízká, to je fakt – můžete ho mít již za cenu do jednoho miliónu korun, a pokud nebudete příliš nároční, tak i levněji.
K umístění mobilního domu na jeho konečné místo musíte mít pronajatý anebo koupený kus půdy, kam ho umístíte – takový pozemek nemusí být příliš velký – postačí, když bude kopírovat půdorys mobilního domu. Ovšem to, co k usazení mobilheimu rozhodně nebudete potřebovat, je úřední souhlas – můžete tak rovnou zapomenout na ohlášku či stavební povolení – ke stavbě bez pevných základů není nic takového potřeba.

puzzle

Dodavatel vám doveze váš dům přímo na místo v plně funkční a konečné podobě, což znamená, že se ihned po usazení domu na pozemek můžete nastěhovat.
Jak je tedy vidět, tak pořídit si bydlení může být snadná, rychlá a levná záležitost.