Udělejte si čas jen pro vás dva

Přes týden jste oba doslova od rána do večera v práci, večer pak doma jeden nebo druhý doháníte resty a nemáte tak na sebe s partnerem téměř žádný čas, který byste trávili společně? Pak si dopřejte čas, alespoň během soboty a neděle. Ale proč trávit vaše volno doma, když ho můžete prožít mnohem příjemněji, třeba v nějakém útulném penzionu nebo hotelu v romantickém nebo relaxačním duchu. Užijte si jen vy a váš protějšek báječný víkend pro dva. Můžete třeba vašemu protějšku udělat radost a nějaký pobyt zarezervovat jako překvapení třeba k narozeninám nebo k vašemu výročí seznámení nebo svatby.

Váš společný víkendový program

Váš společný program na víkend může sestávat z různých aktivit, stačí si zvolit podle toho, co máte oba rádi tak, aby vám to vyhovovalo oběma.
 
Můžete se zaměřit na tyto nabízené víkendové programy:

·         relaxační nebo lázeňské aktivity
·         dny v romantickém stylu
·         zaměření na různé místní jídelní speciality
·         odpočinkový balíček
·         aktivně-relaxační pobyt
·         pobyt ve stylu luxusu nebo zámecký pobyt
·         omlazující procedury
·         pobyt pro golfové nadšence

 
Záleží tak jen na vás dvou, na jaký typ pobytu máte právě náladu. Pokud jste oba unavení a vyčerpaní, pak je pro vás ideální wellness nebo relaxační pobyt. Pokud si chcete vychutnat výtečné jídlo a různé speciality, potom zvolte speciální kulinářský pobyt, při kterémsi pochutnáte na spoustě výborných jídel. Ti náročnější zase mohou zvolit luxusní pobyt, kde na vás bude čekat opravdu královská péče ve všech ohledech. Z takového pobytu tak přijedete odpočatí, plní energie, nových zážitků a dojmů a jistě si pak velice rádi podobný pobyt brzy zopakujete. Vybírejte z dlouhé řady hotelů a penzionů po celé České republice a užijte si společně s vaším protějškem příjemný víkend plný zážitků a aktivit, které vás baví.

Štítky: