Překvapte svého miláčka

Nemusíte být právě odbornicí na poli erotiky, a přitom zvládnete i vy sama podobnou masáž jako začátečnice. Právě taková erotická masáž je skvělým doplňkem vašeho intimního života. Svému partnerovi tak poskytnete značné množství rozkoše a blaženosti. Tato procedura je především o vzájemné důvěře a vědomém dávání/přijímání lásky. Prozkoumáte tak svoje těla navzájem, a tím se o sobě leccos dozvíte.

erotická masáž

Určitě vám hodně pomůže vyzkoušet si tuto proceduru v profesionálním salonu, kde si ji takzvaně osaháte sami na sobě. Nemusíte se ničeho bát, ve většině případů vám to bude velmi příjemné. Pak můžete pozvolna začít i u vás doma, kde se může stát pravidelnou stálicí vašeho intimního soužití.

Pár doporučení pro začátek
Zkuste si prostudovat nějakou encyklopedii lidského těla. Anatomie je totiž jasně daná záležitost a je dobré o ní něco vědět. Individuální prožívání je pak u každého velmi odlišné. Navíc u erotogenních zón to platí obzvlášť. Každý má totiž různé bloky, bolestivá místa nebo jizvy, které jinak cítí. Proto bychom měli začínat vždy velmi pozvolna a opatrně.

Velmi důležitá je také komunikace, musíte tedy vědět, co je vašemu partnerovi příjemné a co si vyloženě nepřeje. Díky tomu jej probudíte k životu.
Navíc pokud se budete věnovat takovým místům pravidelně, můžete je dokonce vyléčit. Odstranění blokád totiž funguje, jako když otevřete stavidla – rozproudí se energie a následují gejzíry – někdy rovnou rozkoše.
Tato masáž je skutečně mocný nástroj, který slouží k rozkoši, uvolnění a spojí vás dokonale k sobě. Jako pár prožijete intimitu, které se nic nevyrovná a váš vztah to tak dokonale upevní.

dvojice

Kromě toho si díky domácí proceduře ušetříte také spoustu peněz.  Každý profesionál si ji totiž nechá opravdu dobře zaplatit. Přitom ale nejde jenom o peníze, řada z nás má problém také po psychické stránce. Cítit se jako další zákazník z mnoha není právě nejpříjemnější.
Důležité tedy je masérovi naprosto důvěřovat a nechat jej se vás dotýkat. Musíte být také naladěni na stejnou vlnu a umět se před cizí osobou uvolnit a naprosto otevřít.  A to opravdu nedokáže každý.

Štítky: