Domácnost jako nová aneb začínáme odspodu

Přemýšlíte v domácnosti o nové podlahové krytině? Už nechcete ty staré a šedé koberce ale toužíte po něčem moderním a snadno udržovatelným? V tom případě se možná shlédnete ve vinylu. Prvotřídní materiál, který má dlouhou životnost a je naprosto jednoduchý na údržbu.

rodina u stolu jí, plný stůl jídla, svíčky zapálené, muž krájí, žena má na klíně holčičku

Vinylové podlahy click využijete v případě, že si chcete budovat podlahy klidně i svépomocí. Snadno se instalují, takže to zvládnete s trochou informací i v domácích podmínkách samotní. Vždy si však můžete zajistit zkušené řemeslníky, kteří tématu rozumí a profesionálně Vám v domácnosti veškeré podlahy položí a nainstalují.

Klik systém se snadno používá. Není zřejmě nic jednoduššího, než vzít jedno prkno a zacvaknout ho do druhého a pak další a další. Chce to trochu zručnosti a zkušenosti, ale jistě si po pár deskách poradíte.
kuchyně, kuchyňská linka bílá, vedle stůl a kárované černobílé židle, a stolek s televizí

Dodávka na klíč, včetně montáží

Nejlepší je vybrat si typ, barvu a dekor a nechat si profesionálně podlahu namontovat. Zkušení řemeslníci to zvládnou za velice krátkou dobu a Vy se nepotřebujete nic učit ani mořit nad tím, zdali jste všechno udělali správně, a jak to, že se Vám to zasekává, když to má jít snadno připevnit. Už žádné starosti ani vztekání. Přenechejte to zkušeným odborníkům, kteří s tím pracují dnes a denně a mají díky tomu mnoho cenných zkušeností.

Dodávky se provádí na klíč, čili všechno bude zařízené. Přijdeme, dovezeme, nainstalujeme, namontujeme a zprovozníme tak, aby vše bylo nachystané v podstatě už k chůzi po podlaze.

Vlastnosti materiálu

o Tento materiál je velice příjemný. Můžete si ho vybírat v různých barvách a dekorech, takže je na výběr od nejsvětlejších odstínů vše až po ty nejtmavší. Záleží na tom, co si přejete mít v budově. Je praktický a má opravdu dlouhou životnost. Hodně se upřednostňuje i jeho odolnost. Není tak tenký jako PVC, ale je bytelný a opravdu něco vydrží. Můžete s klidem šoupat židle po zemi a neudělají rýhy, ani nevadí v kuchyni spadlé nádobí, i to dokonce vydrží. Má tedy vysokou odolnost a dlouhou životnost. Navíc se i snadno udržuje, stačí přesát nebo přetřít vlhkým hadříkem. Dokonce můžete zem vytírat i mokrým mopem. Nejedná se o palubky, takže ani namočení nevadí. Nepohltí vlhkost, a proto se takzvaně nevzduje.

o Ideální do pokojů, ložnic, obývacích prostor, do pokojíčků pro děti či studenty, ale také klidně i do kuchyně. Můžete ho mít vlastně v každé místnosti i v chodbě, kromě například koupelny, kam se stále nejčastěji používají kachle, tedy dlaždice a obklady.